Annesinin çorabı az daha öldürüyordu

Elazığ'da  Annesinin  çorabıyla oynarken boğazına dolanması sonucu nefessiz kalan 4 yaşındaki çocuk , hemşire teyzesinin zamanında müdahalesiyle kurtarıldı.

haber7
0

Elazığ da 4 yaşındaki çocuk ,  Annesinin  çorabıyla oynarken boğazına dolanması sonucu nefessiz kalarak bayıldı , durumu fark eden anne çorabı çıkartırken , o an evde bulunan hemşire teyzesi müdahaleyle yeğenini kurtardı.

Olay , merkez Sanayi Mahallesi  Hacı Ağa Çelik Camii  yanındaki bir evde meydana geldi. 4 yaşındaki Muhammed Emin D. , evde oynarken annesine ait ince çorabı boğazına doladı.  daha  sonra çorabı çözemeyen minik küçük çocuk , nefessiz kalarak bayıldı. Oğlunu yerde baygın bir şekilde bulan anne Fatoş D. , hemen boğazındaki çorabı çözerken , evde bulunan hemşire teyze ise ilk müdahaleyi yaparak yeğenini kurtardı.

Ailenin haber verdiği sağlık ekipleri , ambulansla küçük çocuğu Fırat Üniversitesi Hastanesi ne Acil Servisine kaldırdı. Solunum desteği verilen çocuğun ambulansta uyandığı öğrenildi. Küçük çocuğun bir süre hastanede gözetim altında tutulacağı ve solunum desteği verileceği bildirildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =