İrem Derici: Ne olur elinizi vicdanınıza koyun!

Ünlü sanatçı  İrem   Derici  , rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda olduğu günlerde ele geçirilen sosyal medya hesabından  Bursaspor  ve  Bursa  ile ilgili paylaşılan küfürlü içerikler hakkında a&cced

haber7
0

Geçtiğimiz aylarda yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun bir süre yoğun bakımda yatan  İrem   Derici  nin sosyal medya hesapları çalındı.Çalınan sosyal medya hesabından birçok uygunsuz içerik paylaşımı yapılırken , bir kullanıcının  Bursaspor  ile ilgili küfürlü içeriği de paylaşıldı.

O içerikten sonra birçok Bursalı kullanıcı  İrem   Derici  yi eleştirmişti. Ünlü popçu  İrem   Derici  , yoğun bakımda olduğu günlerde sosyal medya hesabının ele geçirildiğini söyledi.

Sanatçı  İrem   Derici  , aşırı kilo kaybı nedeniyle yoğun bakımda tedavi altına alındığı dönemde Twitter hesabından paylaşılan  Bursaspor  ve  Bursa  ile ilgili olumsuz ve argo içerikleri olan paylaşımlar hakkında açıklama gerçekleştirdi.

İREM DERİCİ DEN YANIT GECİKMEDİ...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nda  Bursa  da verecek olduğu konser öncesinde bir video paylaşan  İrem   Derici  , Bursalı kullanıcılar tarafından sosyal medyada başlatılan  Bursa  sana ağır gelir  İrem  başlıklı içerik ile  İrem   Derici  nin  Bursa  konserini iptal etmesi yönündeki çağrılara da yanıt verdi.

Bursalı kullanıcılar tarafından sosyal medyada başlatılan #Bursasanaağırgelirİrem başlıklı içerik ile  Bursa  konserini iptal etmesi istenen  Derici  , sosyal medya hesabında bir video ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =