Son nokta: Selfie çekerek intihar etti

Antalya da 48 yaşındaki Nurettin Kırık , boşanma aşamasında olduğu eşi Svetlana Kırık ın görüşme talebini reddetmesi üzerine bir ağacın altına oturup , yanındaki tüfeği karnına dayadı. Bu sırada cep telefonuyla  Selfie  çeken Kırık

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Olay ,  dün sabah saatlerinde , Muratpaşa İlçesi Çağlayan Mahallesi 2025 Sokak ta bulunan bir apartmanın bahçesinde meydana geldi. Burdur daki şeker fabrikasından emekli Nurettin Kırık , yaklaşık 1 yıl önce Gürcistan uyruklu Svetlana Kırık ile evlendi. Burdur da oturan eski eşiyle de görüşmeye devam eden Kırık , bu nedenle Svetlana Kırık ile sorunlar yaşadı. Nurettin Kırık , oturdukları evden ayrılırken , Svetlana Kırık ise boşanma davası açtı.

Boşanmak istemeyen Kırık , sabah saatlerinde kamyonetiyle Svetlana Kırık ın oturduğu eve geldi. Eşiyle görüşüp , ondan özür dilemek isteyen Kırık , aldığı olumsuz yanıt üzerine sinirlendi. Kamyonetindeki av tüfeğini alıp , havaya ateş eden Nurettin Kırık , eşi Svetlana Kırık tan inmesini istedi. Eşinin elinde silahla beklediği gören Kırık , polisten yardım istedi. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.


BİR CANIM KALDI DEYİP , TETİĞİ ÇEKTİ


Elindeki tüfekle bir ağacın dibine oturan Nurettin Kırık , namluyu karnına dayadıktan sonra tetik bölümüne düzenek yapıp , ayağını dayadı. Polisin yanına yaklaşmasını istemeyen Kırık , o sırada cep telefonuyla da  Selfie  çekti.

Bir taraftan bağıran Kırık , "Ben , yalnızca seni sevdim. Hala da seviyorum. Sana her şeyimi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =