Emine Erdoğan Siirt Tanıtım Günleri'ne katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi  Emine   Erdoğan  , Yenikapı'da bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Siirt  Tanıtım  Günleri'nin açılışına katıldı.

haber7
0

Siirt  Tanıtım  Günleri nin açılışını yapan  Emine   Erdoğan  stantları gezdi.  Siirt  in yöresel lezzetlerini tadan  Emine   Erdoğan  , kendisine yapılan menengiç kahvesi ikramını da geri çevirmedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ın eşi  Emine   Erdoğan  , Yenikapı da bu yıl 4 üncüsü düzenlenen  Siirt   Tanıtım  Günleri nin açılışına katıldı.

Siirt Valiliği ,  Siirt  Belediyesi ve  Siirt  Vakfı nın işbirliğiyle gerçekleştirilen  Siirt   Tanıtım  Günleri nin açılışında  Emine   Erdoğan  ın yanı sıra Ak Parti  Siirt  Milletvekili Yasin Aktay ,  Siirt  Valisi Ali Fuat Atik ile  Siirt  in il , ilçe belediye başkanları ve İstanbul un bazı ilçe belediye başkanları ile İstanbul daki Siirtliler ve Siirtten gelen davetliler yer aldı. Burada bir konuşma yapan  Emine   Erdoğan  ,  Siirt  in tanıtımı için düzenlenen etkinliğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti , "12 bin yıllık geçmişiyle birçok medeniyete evsahipliği yapan 3 dilli şehir  Siirt  in tüm güzelliklerini burada görmekten ziyadesiyle mutluyum" sözleriyle dile getirdi.  

"EVRENSEL OLMANIN ŞARTI KENDİ KÜLTÜRÜNE KÖK SALMAKTIR"

Siirt  Tanıtım  Günleri yle İstanbullu ve Siirtlilerin , buluşup kaynaştığını belirten  Emine   Erdoğan  , "Toprağından kopmadan ona vefa duyan herkes bizim için özeldir , kıymetlidir. Evrensel ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =