Bakan Soylu'dan tam destek!

Burak filmin 3. Projesi olan Yapımcılığını Burak Memişoğlu'nun üstlendiği Kızım ve Ben Sinema filmine  Bakan  Süleyman Soylu'dan  destek  geldi.

haber7
0

Burak filmin 3. Projesi olan Yapımcılığını Burak Memişoğlu nun üstlendiği Kızım ve Ben Sinema filmine özel harekat ve polisiye Sahneleriyle Vizyona Damga vuracak Filme Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek hem yüzleri hem araçlar helikopter ve mühimmatları ile özel harekat polislerinin katıldığı filme İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  da  destek  verdi.

SALİH MEMİŞOĞLU NDAN TEŞEKKÜR

İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  yu ziyaret eden Ünlü Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu , "Kültür ve sanatın temel taşlarından olan sinemaya verdiği değerli  destek  ile sektörün emektarlarına eşsiz katkılar sunan çok kıymetli T. C. İç İşleri Bakanımız Sn. Süleyman  Soylu  ya sonsuz teşekkürlerimizi ilettim" dedi.

Ünlü Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu nun imzasını taşıyan Filmin Supervisor u olan Ferudun Özdemir Tadında bir operasyon sahnesi olduğunu dile getirdiği filmin baş rollerinde Cemal Hünal  İrem ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =