Çorum da narkotim ekipleri okul önlerinde göz açtırmıyor

 Çorum  Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan  narkotim   ekipleri  , öğrencilerin güvenliğini sağlamak adına  okul  ve öğrenci yurtları önlerindeki şüpheli şahıslara  göz  açtırmıyor.

milliyet
0

DHA

İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi  ekipleri   okul   önlerinde  önlem aldı. Bu kapsamda narkotim ekipler , son dönemlerde öğrencileri hedef alan uyuşturucu tacirlerine karşı sıkı bir çalışma başlattı. Uyuşturucu ile mücadele kapsamında  okul  ve öğrenci yurtları çevreleri  narkotim  ekiplerince denetlendi.

Özellikle kent merkezindeki okullarda çalışmalarını yoğunlaştıran  narkotim  ekibi , dedektör köpeği ile birlikte uygulama yaptı.  okul  çevreleri ve  okul  bahçelerini denetleyen polis , şüpheli şahısları durdurarak üst araması ve kimlik kontrolü yaparken ,  okul  çevrelerinde şüpheli görülen otomobilleri de aradı.

Narkotim  ekipleri  öğrencilerle de sohbet ederek , uyuşturucu tacirlerine karşı uyarılarsa bulundu. Polis  okul  çevrelerinde şüpheli kişilerin fark edilmesi durumunda 155 polis ihbar hattına bilgi verilmesini istedi.


window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push Etiketler: narkotim ,  okul  ,

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =