Babasına bomba gönderen Alican Kurdaş ın annesi her şeyi anlattı

Maltepe de babası Osman  Kurdaş  ait işyerine bombalı paket göndererek ağır yaralanmasına neden olan  Alican   Kurdaş  hakkında , "Tasarlayarak kasten öldürmeye teşebbüs" , "Olası kastla öldürmeye teşebbüs" , "Korku , kaygı veya panik yaratabile

milliyet
0

DHA

Sanık  Alican   Kurdaş  ın tanık olarak dinlenen  annesi  Nesrin Kiraz Gökırmak , oğlunun çocukluğundan beri babasından ilgi görmediğini , karıncayı bile incitmeyecek bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek , "Bu davranışını babasını veya diğer kişileri öldürmek amacıyla yapmadığından eminim. Babasını öldürmek isteseydi bunu çok daha başka yollarla ve daha kolay yapabilecek zekada olduğunu biliyorum" dedi.

İstanbul Anadolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi de görülen davaya tutuklu sanık  Alican   Kurdaş  ile avukatı hazır bulundu. Müşteki Özdemir Osman  Kurdaş  ı ise avukatı tarafından temsil edildi.

AKIL SAĞLIĞI YERİNDE RAPORU

Adli Tıp Kurumu ndan gelen iki adet rapor okundu. 17 Mayıs 2017 tarihli Adli Tıp Kurumu Gözlem İhtisas Dairesi ve 30 Haziran 2017 tarihli Adli Tıp Kurumu 4. İhtisas Dairesi nin raporlarında sanık  Alican   Kurdaş  ın suç tarihinde cezai ehliyetinin tam olduğu belirtildi.

BOMBA VÜCUT GELİŞTİRME İLAÇLARINDA KULLANILAN KİMYASALLARDAN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =