Caner-Asena davasının hakimi: Çınar’ı Allah iki taraftan da kurtarsın!

Beşiktaş forması giyen Caner Erkin’in , eski eşi Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar’ın velayetini anneden almak için açtığı velayet davasına duruşma hakiminin yorumu damgasını vurdu. Tanıkların dinlendiği duruşmada Asena Atalay gö

milliyet
0

Caner Erkin’in , oğlu  Çınar  Erkin’in velayetinin eski eşi Asena Atalay’dan alınarak kendisine verilmesi için açtığı davanın görülmesine devam edildi. İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya davalı Asena Atalay avukatıyla birlikte katılırken , Caner Erkin’i avukatları temsil etti. Duruşmada tanıklar dinlendi.

İlk olarak çiftin ortak çocuğu Çınar’ın , boş zamanlarında gittiği özel bir aile kulübü eğitmeninin tanık ifadesi alındı. Tanık Kübra Güleryüz , çalıştığı sürece ilişkin bilgiler vererek , “Çınar okula gitmediği günler ve boş zamanlarda bakıcısı Leyla Hanım tarafından çalıştığım kuruma getirilirdi. Caner Bey haftanın 2-3 günü gelir  Çınar  ile oyunlar oynardı. Asena Hanım ise çalıştığı süreçte yalnızca 3 kere geldi. Bir keresinde Asena Hanım ın , Çınar’ın bakıcısını arayarak , Leyla , bugün  Çınar  sende kalsın ama kimseye söyleme dediğini telefondan duydum” dedi.

DURUŞMADA SIK SIK SESLER YÜKSELDİ

Sinema işletmecisi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =