Deniz Akkaya yı çıldırtan yorum: Cuma günü bu fotoğraf paylaşır mı!

Daha önce bir dergide yayımlanmış bir fotoğrafını Instagram sayfasından paylaşan  Deniz   Akkaya  , bazı takipçilerinden gelen yorumları görünce çıldırdı.

hurriyet
0

 Akkaya , paylaştığı fotoğraflara gelen yorumlara tepki göstererek şu ifadeleri kullandı:

“Deminden beri yok  Cuma  günüymüş diye  yorum  yazıp ahlak bekçiliğine düşen hadsizlere; kardeş senin önce benim sayfamda ne işin var! İki; siz böyle  Cuma   günü  ayet koyup kapı arasında mercimeği fırına verenlere çok alışmışsınız; gidiniz koyun olarak başka yerde otlanın! Hayatta hoşlanmam bu özel alana saldırıdan! Kim dedi  Cuma   günü   fotoğraf  koyulmaz konulursa da sizin yobaz , bağnaz kafanıza uygun fotoğraflar koyulur diye! Böyle  yorum  yapanlar acilen sayfamdan kaybolsun! Bu nedir ya! Yeni dönem mahalle baskısı! Sen önce ülken çocuğa tacizde dünyada ilk 3’te onun peşine düş!”

 “PARAMLA SENİ GETİRTİRİM” YORUMU

Deniz  Akkaya  daha sonra kendisine gelen “Bu kadar aciz kadınsın Allah sana vereceği dersi vermiş sen kimsin vücudunla kazandığın parayla kendini ne sanıyorsun satılık koyun sensin ben değil. Haddini bil paramla seni getirtirim” şeklindeki yorumun ekran ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =