Metin Topuz, avukatlarıyla görüştü

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ABD konsolosu çalışanı  Metin   Topuz  un Avukatı Akalp müvekkili ile görüştü. Avukat Akalp açıklamasında "Bu  konuda herhangi bir kısıtlama söz konusu değil , hukuk kuralları içerisinde zaten  g

milliyet
0

İSTANBUL

FETÖ nün 17-25 Aralık 2013 teki kumpası ile 15 Temmuz darbe girişimine  ilişkin davalarda yargılanan eski polis müdürleri ve askerler , firari eski savcı  Zekeriya Öz ile irtibatı tespit edilmesinin ardından 4 Ekim de tutuklandıktan  sonra Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi ne konulan  Topuz  u avukatları  ziyaret etti.

Avukatlar Alibaş ve Akalp , müvekkilleri  Topuz  la yaklaşık 2 saat  görüştü.

Halit Akalp , cezaevi çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada ,  müvekkiliyle gerekli olan görüşmeyi yaptıklarını belirterek , "Bu konuda herhangi  bir kısıtlama söz konusu değil , hukuk kuralları içerisinde zaten görüşme  koşulları belli. Dolayısıyla da biz görüşmemizi yaptık. Gözaltı süresinde de  müvekkilimizle yasaların tanıdığı koşullar çerçevesinde görüştük. Bu konuda  herhangi bir sorunumuz yok. Şu anda da çok rahat bir görüşme yaptık." dedi.


window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =