Geçmişketi Sır  17 KasıM da vizyonda

Bosna Hersek’te 1992-1995 yılları arasında yaşanan savaş nedeniyle etkisi günümüze taşınan hüzünlü bir hikayeyi konu alan ‘Geçmişketi Sır’ filmi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

milliyet
0

Başrollerini Serkan Şenalp , Natasa Petrovic ve Emir Hadzıhafızbegovic’in üstlendiği ‘Geçmişteki Sır’ filmi 17 Kasım’da Türkiye’de vizyona girecek.

Kadrosunda Ufuk Bayraktar , Haluk Piyes , Suzan Kardeş , Meral Çetinkaya , Arif Erkin , Haldun Boysan , Sabriye Kara , Mine Teber , Maja Juric , Amila Terzimehic gibi güçlü isimleri barındıran filmi Türkiye’de vizyona girdikten sonra , Bosna Hersek’te de vizyona giren ilk Türk filmi olacak.

Festival yolculuğuna İtalya’nın Napoli Film Festivali ile başlayıp , ön jüri seçmelerinde En İyi Beş Film’ kategorisine adını yazdıran Geçmişteki  Sır  , Tahran Film Festivali’nde de yarı finale kalarak ulusal ve uluslararası festivallerde yarışmaya devam ediyor. 

T.C. Kültür Bakanlığı , Türk Hava Yolları ve Bosna Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen filmin başrol oyuncusu Serkan Şenalp , "Gurur duyduğum güzel bir proje oldu. Festivallerden gelen güzel haberlerle mutluluğum katlanıyor. 17 Kasım’da izleyicimizle buluşacağımız için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =