Rimel lekesi nasıl çıkarılır?

Rimelsiz makyaj düşünülemeyeceği için bakımlı kadınların yastığında ya da havlusunda  Rimel   lekesi  görebilirsiniz. Peki , eşyalara bulaşan  Rimel   lekesi   nasıl  çıkarılır?

haber7
0

Rimel  lekesi  makyaj yapmayı seven kadınlar için çok sık rastlanan sevimsiz bir konudur. Rimelsiz makyaj düşünülemeyeceği için bakımlı kadınların yastığında ya da havlusunda  Rimel   lekesi  görebilirsiniz.  Rimel   lekesi   nasıl  çıkarılır merak edenleri şöyle alalım ??

Rimel  lekesi   nasıl  çıkarılır?

Akşam işten yorgun argın gelindiğinde makyajınızı temizlemeyi unuttunuz veya üşendiniz ve öyleye yatağa girdiniz. Gece uyurken  Rimel  yavaşça yastığa aktı veya döndükçe oraya buraya bulaştı. Ya da işten geldiniz , göz makyajı temizleyici kullandınız ama tam etkili olmadı ve yüzünüzü havluya sildiğinizde kirpiklerin dibinde kalan  Rimel  kalıntıları havlunuza geçti. Eyvah! Bu  Rimel   lekesi  bu havludan  nasıl  çıkarılır?

Rimel lekesini çıkaran yöntem:

Yumuşatıcı kremler  Rimel  lekesine karşı en etkili yöntemlerden biridir. Lekenin olduğu bölgenin üzerine vazelin veya gliserin sürebilir veya gliserinli bir kremi sürerek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =