Yıldız isim eşyalarını topladı evini boşaltıyor!

Fenerbahçe'yle yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılan  Robin van Persie   evini  boşaltmak için çalışmalara başladı ve bir kargo şirketiyle anlaştı.

haber7
0

Sık sık sakatlanan , en son da tüm uyarılara rağmen gittiği milli takımda sorun yaşayıp hala tedavi sürecinde olan Van Persie ile  Fenerbahçe  arasındaki ilişkiler kopma noktasına geldi. Kulüp Van Persie den umudu kesti. Devre arasında yolların kesin olarak ayrılacağı artık bir sır değil.

Bunun bilincinde olan Hollandalı da İstanbul daki  eşyalarını  toplamaya başladı.  evini  boşaltmak için çalışmalara girişen Van Persie nin bir kargo şirketiyle anlaştığı öğrenildi. Birkaç hafta içinde  eşyalarını  Hollanda ya gönderecek  Robin van Persie  nin menajerini de  Fenerbahçe  ile ayrılık görüşmelerini yapması için görevlendirdiği bildirildi.

Sarı lacivertlilerin alacaklarına karşılık bonservisini vermesi bekleniyor. 33 yaşındaki  Yıldız  , kariyerine ise tıpkı Dirk Kuyt gibi Feyenoord da devam edecek. Hollandalı , önümüzdeki hafta Feyenoord yetkilileri ile yüz yüze görüşecek ve anlaşmanın detaylarını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =