Serbes soruşturmasında şoke eden ifade

112 Acil Servis ekibinde görevli personelin , ambulansa alınan Serbes'ten alkol kokusu aldıklarına dair  ifade  verdikleri ortaya çıktı.

haber7
0

İzmir de önünde seyreden otomobile çarparak 3 kişinin ölümüne neden olan yazar Emrah  Serbes  i kaza sonrası muayene  eden  112 Acil Servis ekibinde görevli personelin , ambulansa alınan  Serbes  ten alkol kokusu aldıklarına dair  ifade  verdikleri ortaya çıktı. Tanık sıfatıyla  ifade  veren ambulans personeli , "Şahsı muayene ederken şahıstan alkol kokusu alıyordum. Bu sırada aracı kimin kullandığını sordum. Bana aracı yanımda bulunan arkadaş kullanıyor dedi" açıklamasını yaptı. Ambulansta görevli bir başka personel de tanık olarak verdiği ifadesinde ,  Serbes  ile olay yerinde karşılaştığını , bitkin göründüğünü , kendinde olmadığını , konuşmasından ve hareketlerinden ayakta duramaz vaziyette ve alkol kullanmış gibi olduğunun anlaşıldığını vurguladı.

İzmir in Torbalı ilçesinde , kullandığı araçla önünde seyreden otomobile çarparak 3 kişinin ölümüne neden olan yazar Emrah  Serbes  in kaza sonrası muayenesini yapan 112 Acil Servis ekibinde görevli ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =