112 çalışanları Serbes in alkollü olduğu yönünde ifade vermiş

İzmir in Torbalı ilçesinde kullandığı araçla önünde seyreden otomobile çarparak 3 kişinin ölümüne neden olan yazar Emrah  Serbes  i kaza sonrası muayene eden  112  Acil Servis ekibinde görevli personelin , ambulansa alınan  Serbes  ten alkol

milliyet
0

İzmir in Torbalı ilçesinde , kullandığı  araçla önünde seyreden otomobile çarparak 3 kişinin ölümüne neden olan yazar  Emrah  Serbes  in kaza sonrası muayenesini yapan  112  Acil Servis ekibinde görevli  personelin ,  Serbes  in  alkollü  olduğuna dair  ifade  verdikleri ortaya çıktı.

    Torbalı Cumhuriyet Başsacılığının yazar  Serbes  in neden  olduğu  ölümlü  kaza sonrası başlattığı soruşturma devam ediyor. Bu kapsamda ilgili kurumlardan  talep edilen kriminal rapor , deliller ve görgü tanıklarının ifadeleri soruşturma  dosyasına ekleniyor.

    Ayrancılar Jandarma Karakol Komutanlığında tanık olarak ifadesi alınan   112  Acil Servis ekibinde görevli bir sağlık personeli , kaza yerine gittiklerinde   Serbes  in ambulansa bindiğini ve kendisinin de muayenesini yaptığını söyledi.

    İzmir-Aydın otoyolunda "sıkışmalı trafik kazası" ihbarı üzerine olay  yerine gittiklerini aktaran sağlık çalışanı , burada başka bir ambulansın da  bulunduğunu ve durumu acil olan kişilere müdahele ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =