Tacizci yapımcı hakkında flaş karar!

Hollywood da şimdiye kadar 26 kadının taciz iddiasında bulunduğu  yapımcı  Harvey Weinstein için Amerikan Film Akademisi acil toplanma kararı aldı.

milliyet
0

Yapımcı Harvey Weinstein ın çok sayıda oyuncuya cinsel tacizde bulunduğu iddiaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Şimdiye kadar 26 kadın oyuncu şoke eden iddialarda bulundu. Son olarak İngiliz model Cara Delevingne ve Fransız oyuncu Lea Seydoux , bir otel odasında 65 yaşındaki Weinstein ın tacizine uğradığını iddia etti. 

AKADEMİ ACİL TOPLANIYOR 

Akşam Gazetesi nin haberine göre; Oscar ödüllerini dağıtan Amerikan Film Akademisi , BAFTA üyeliği askıya alman Weinstein  hakkında  cumartesi toplanacak. Akademi , Hollywood un ünlü yapımcısı  hakkında  görüşme yapacağını ve iddiaları çok tiksindirici bulduğunu açıkladı.

Hillary Clinton , daha önce kampanyalarına 1.4 milyon dolar bağışlayan Weinstein ın parasını hayır kurumlanna bağışlayacak.

TEK DESTEK LOHAN DAN GELDİ

Eşi Georgina Chapman ın boşanmaya  karar  verdiği Weinstein a destek ise Lindsay Lohan dan geldi. ABD li oyuncu , "O beni asla incitmedi. Onunla pek çok film çektik. Bence karısı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =