En çok dövizi THY kazandırdı

Türk Hava Yolları (THY) , 8 ,2 milyar dolarlık hizmet ihracatı ile Fortune 500 Türkiye sıralamasında Türkiye’nin ihracat şampiyonu oldu.

haber7
0

THY Basın Müşavirliği açıklamasına göre , son 10 yılda yakaladığı yükselişle dünyanın en iyi havayolu şirketleri arasındaki yerini sağlamlaştıran ve dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olan bayrak taşıyıcı  THY  , 2008 yılından beri zirvede yer aldığı Fortune 500 Türkiye sıralamasında bu yıl da Türkiye nin ihracat şampiyonu oldu.

"YENİ HEDEFLERİMİZE UÇMAYA HAZIRLANIRKEN..."

THY Genel Müdür (Mali) Yardımcısı Murat Şeker ,  THY  yi milletle birlikte dünyanın önde gelen markaları ile yarışır hale getirdiklerini belirtti.

Şeker , markalarının ürettiği değerler ile bugün , Türkiye nin gelişimi , ihracatı ve marka bilinirliği açısından çok önemli bir yerde durduğuna işaret ederek , "Çalışmalarımızın böyle değerli ödüllere layık görülmesi , yeni hedeflerimize uçmaya hazırlanırken bizlere cesaret vermektedir. En büyük temennimiz yükselişimizi sürdürürken kazanacağımız daha nice başarıları ülkemizle paylaşmaktır." ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =