1246 maden sahası ihaleye çıktı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı  maden  İşleri Genel Müdürlüğü , bin 246 adet  maden  sahasını ihale ederek aramalara açacak.

milliyet
0

AA

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı  maden  İşleri Genel Müdürlüğünce  1246   maden   sahası  "kapalı teklif ve açık artırma" usulüyle ihale edilecek.

Konuya ilişkin ilan , Resmi Gazete de yayımlandı.

Buna göre , 73 adet I-b Grubu , 959 adet II. Grup ,188 adet II-b Grubu , 11 adet III. Grup ve 15 adet V. Grup olmak üzere toplam bin 246 adet  maden   sahası   ihaleye  çıkarılacak.

Söz konusu sahaların koordinat dökümleri , alanları ve ihale tarihlerini içeren listeler , Genel Müdürlüğün internet sayfasında en az 15 gün önce ilan edilecek.

İstekliler bu sahalar için başvurularını , sahanın ihalesinin yapılacağı tarihte , sabah ihale edilecekler için 09:00-09:30 , öğleden sonra ihale edilecekler için ise 13:30-14:00 saatlerinde doğrudan  maden  İşleri Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda İhale Komisyonuna yapacaklar.

Kapalı teklif ve açık artırma usulüyle yapılacak ihalelerde verilecek teminatlar , teklif edilen ihale bedelinin yüzde 20 sinden ve taban ihale bedelinden az ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =