Türk yapımı kolay anahtar

 Türk  tasarımı olan ‘Slot’ isimli yeni nesil anahtarlar , hem daha pratik hem de daha kullanışlı olması sebebiyle vatandaşlar arasında hızla yayılıyor.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

İHA

Dört anahtarı birden bünyesinde barındırabilen ‘Slot’ , sadece ev anahtarları için tasarlandı.  anahtar  şıngırtısına son vermesi , ceplerin ve çantaların delinmesini önlemesi hem de şık tasarımı ile müşterilerin ilgisini çeken ‘Slot’ anahtarlar , 25 liradan satılıyor. Ürünün ,  Türk  tasarımı olması ise vatandaşları şaşırtan bir diğer konu olarak ön plana çıkıyor.

Eskişehir’de 25 yıldır çilingir olarak görev yapan Soner Altın , ‘Slot’ anahtarların 10 yıldan beri piyasada olduğunu , ancak yeni yeni keşfedilmeye başlandığını kaydetti. Ürünü , ‘Geleceğin anahtarı’ olarak tanımlayan Altın , “Öncelikle bu  Türk  tasarımıdır. Çin malı mı? diye merak edenler oluyor.  Türk  tasarımı. Anahtarı kullanması daha  kolay  , daha rahat. Taşıması da kolay. Bayların cebini , bayanların da çantasını delmiyor. Bu nedenle kullanışlı bir anahtar. Üzerinde renkli boncukları var bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =