Türkiye de çok kırıldım ABD’ye yerleştim

Bir dönem pop müziğe damga vuran şarkılar yapan Demet Sağıroğlu’nun 3 yıldır New York’ta yaşadığı ortaya çıktı. Şarkıcı , yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından ABD’ye yerleşme kararı aldığını söyledi.

hurriyet
0

Uzun süredir gözlerden uzak olan pop müziğin sevilen seslerinden Demet Sağıroğlu , Nişantaşı’nda ortaya çıktı. Önceki gün alışveriş yaparken görüntülenen ünlü şarkıcı , 3 yıl önce ABD’ye yerleştiğini açıkladı. “3 yıldır New York’ta yaşıyorum. Orada da yaşam zor ama mutluyum. Kız kardeşim orada yaşıyordu , şimdi ona da destek oluyorum” dedi.

Yaşadığı kırgınlıkların ardından Türkiye’den ayrılma kararı aldığını söyleyen Sağıroğlu , “Zaman zaman Türkiye’ye kırgınlıklarım oldu , ondan gittiğimi söyleyebilirim. Müzik sektörüne de kırgınlığım var. Sessizce gittim , yılın belli dönemleri sessizce geliyorum. Konserler için de geldiğim oluyor” diye konuştu. 

DEMİR DEMİRKAN DA ORADA

Müzik dünyasında yapılan işleri beğenmediğini anlatan Demet Sağıroğlu , “İyi şarkılar , iyi sanatçılar da var ama geneli kötü. Türk müziği  çok  bozuldu” ifadelerini kullandı. Müzik çalışmalarına devam ettiğini belirten ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =