81 ilde aynı anda  Son Sürat  uygulama!

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş ve Trafik Daire başkanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığı ekiplerince , kural ihlali yapan motosiklet sürücülerine yönelik "Son Sürat" uygulaması yapılıyor. 81 ildeki uygulamalarda 25 bin 247 polis ve j

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

AA

Emniyet yetkililerinden verdiği bilgiye göre , Emniyet  Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı ve Trafik  uygulama  ve Denetleme Daire  Başkanlığının koordinesinde , 81 il emniyet müdürlükleri ve Jandarma Genel  Komutanlığı ekipleri tarafından genel asayiş , trafik ve kamu düzeninin sağlanması  amacıyla motosiklet sürücülerine yönelik Türkiye genelinde "Son Sürat" adı  verilen  uygulama  yapılıyor.

Uygulama ile çalıntı ve aranan motosikletler , aranan şahıslar ,  motosikletlerin trafiğe uygunluğu ve sürücülerin kural ihlali yapıp yapmadığı  denetleniyor.

Polis ve jandarma sorumluluk bölgelerinde oluşturulan 4 bin 315  noktada , 6 bin 873 ekipteki 25 bin 247 personelin katılımıyla yapılan uygulamada ,  motosikletlerin plaka , sigorta , ruhsat , şasi numaraları ile gizli bölmeleri  kontrol edilirken , sürücülerinin ise kimlik bilgileri sorgulanıyor.

Çalıntı ve herhangi bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =