''Mehmedi: Bir Cihan Fatihi'' dizisi reytinglerde epey zorlanacak! İşte, nedeni...

Kanal D ekranlarında yakın bir zamanda izleyicisiyle buluşacak olan ''Mehmed: Bir  Cihan  Fatihi' dizisinin pazartesi günleri yayınlanmasına karar verilince dizinin  reytinglerde  zorlanacağı tartışma konusu haline geldi.

haber7
0

“Mehmed Bir  Cihan  Fatihi”  dizisi  2018 yılında Kanal D ekranlarında damgasını vuracak. Kenan İmirzalıoğlu nun baş rolünü üstleneceği iddialı projenin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Karadayı dizisinden sonra uzun süre ekranlardan uzak kalan Kenan İmirzalıoğlu tarihi bir diziyle muhteşem bir geri dönüşe imza atacak. Kenan İmirzalıoğlu gibi güçlü bir ismin başrolünde Fatih i canlandıracağı , Kanal D’nin iddialı projesi “Mehmed: Bir  Cihan  Fatihi” büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor.

YAYIN GÜNÜ  REYTİNG  KAYGISINI BAŞLATTI...

Fatih dizisinin uzun isminin Mehmed Bir  Cihan  Padişahı olduğu , dizinin pazartesi yayınlanacağı belli oldu. Dizinin pazartesi günleri yayınlanması reyting kaygısını da beraberinde getirdi.

REYTİNGLERDE  epey  ZORLANACAK!

Show TV de yeni başlayacak olan iddialı yapım Çukur un yanı sıra , Star TV de Söz de  reytinglerde  birinciliği kaptırmıyor. Hal böyle olunca da başrolünü Kenan İmirzalıoğlu nun üstleneceği Fatih in  reytinglerde  zorlanacağı düşünülüyor.

MEHMED: BİR CİHAN FATİHİ DİZİSİNİN KONUSU

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu nun yer aldığı dizide Fatih ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =