Sabah uyandı hayatının şokunu yaşadı

Konya'nın Akşehir İlçesi'nde , 82 yaşındaki Mustafa Coşkun'un evine giren hırsızlar , içinde altın , döviz ve Türk lirası olarak yaklaşık 200 bin lira olan çelik kasayı çaldı.

haber7
0

Olay , dün gece saatlerinde , Ortaköy Mahallesi nde oturan emekli Coşkun un iki katlı evinde meydana geldi. Yatalak olan eşiyle birlikte yaşayan ve işitmede yaşlılığa bağlı sıkıntılar yaşayan Coşkun , birinci katta sobayı yakıp uyudu. İddiaya göre , kimliği belirlenemeyen hırsız ya da hırsızlar , evin arkasındaki bahçe kapısını açarak , içeri girdi. Ardından ikinci kata çıkıp , içinde döviz , altın ve Türk lirası olarak yaklaşık 200 bin lira olan çelik kasayı , oda penceresinden garaj çatısına taşıdı. Daha sonra çatıdan aşağı atılan kasa , araca yüklenip , götürüldü.

SABAH UYANDIĞINDA KASANIN YERİNDE YELLER ESİYORDU

Saban uyandığında evdeki kasanın çalındığını fark eden Coşkun , jandarmaya haber verdi. Yıllarca Almanya da çalışıp , emekli olduğunu belirten Coşkun , Bu paralarla çocuklarıma birer gelecek bırakmak istemiştim; ama hırsızlar ne var ne yok hepsini aldı , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =