Böyle oturma odası görülmedi!

Ankara'da bir eve operasyon yapan polis ekipleri , özel düzenekle kurulmuş alüminyum folyo ile kaplı bez dolap içinde kenevir yetiştirildiğini belirledi.

haber7
0

Ankara Emniyet Müdürlüğü  Mamak  İlçe Emniyet Müdürlüğü ne bağlı Suç Araştırma Büro Amirliği ekipleri , Natoyolu Caddesi ndeki bir evde kenevir yetiştirildiği ihbarı aldı. Bunun üzerine evi fiziki takibe alan ekipler , B.V. isimli şahsın kenevir yetiştirdiğini belirledi. Harekete geçen ekipler , dün akşam saatlerinde B.V nin eve gelmesiyle baskın düzenledi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi nin de destek verdiği operasyonda ekipler , evin  oturma  odasını kenevir tarlasına çeviren ve esrar imal eden B.V yi gözaltına aldı.

B.V nin Hint kenevirini yetiştirebilmek için alüminyum folyo ve bez dolap kullanarak , özel düzenekle sıcaklık ve nemi kontrol edilen yapay sera oluşturduğunu belirlendi.

Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Suç Araştırma Büro Amirliği ekiplerince yapılan aramada , çok sayıda Hint keneviri , fanus içerisinde çok sayıda Hint keneviri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =