Meryem 11. yeni bölümde Savaş Meryem i ikna edebilecek mi?

 Meryem  11.  yeni  bölüm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamları Kanal D de yayınlanan sevilen dizi  Meryem  11.  yeni   bölümde  babasının ölümünün ardından kendini bağlayacak bir şey kalmadığını düşünen  Meryem  için  Savaş   ikna  ç

milliyet
0

Meryem 11.  yeni  bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Başrollerinde Furkan Andıç , Ayça Ayşin Turan , Cemal Toktaş , Açelya Topaloğlu gibi isimlerin yer aldığı  Meryem  dizisi 11.  yeni   bölümde   Savaş   Meryem  i  ikna   edebilecek  mi? 

MERYEM 11. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Savaş ve  Meryem  , Arif’in son sözlerini duyan hemşirenin evine gitmişler , gerçekleri öğrenmek üzeredirler. Oktay ise Yurdal’dan yardım istemiştir. Yurdal , bu isteği geri çevirmez ama Oktay’ın iplerini eline alan bu defa o olur. Üstelik Derin de Yurdal’a tüm bildiklerini anlatmıştır. Oktay köşeye sıkışır.

MERYEM 11. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Burcu ile Güçlü , kendilerini yaraladığından şüphelendikleri Ertan’ın evine gelmişlerdir. Ertan , Oktay’ın kendisine yardım etmesini beklemektedir. Oktay , Savaş’ın Meryem’e aşık olduğundan şüphelenir. Kıskançlığı Meryem’e olan arzularını artırmaktadır. Bu durum herkesi tehlikeye sokacaktır.


window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push Etiketler: Meryem 11.  yeni  bölüm , Dizi , Kanal D ,  Meryem  ,

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =