Eşinden şiddet görünce kaçtı, çocukları öldürdü

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde  çocukları  tarafından 9 yerinde bıçaklanarak öldürülen Nazlı Uyanık’ın  çocukları  tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

haber7
0

İddiaya göre , Bitlis’te birlikte yaşadığı  Eşinden   şiddet  gören 44 yaşındaki Nazlı Uyanık , yaşadığı evi terk ederek İstanbul da sığınma evine yerleşti. Sığınma evinde Devrek’li bir kadınla tanışan Nazlı Uyanık , tanıştığı kadınla Zonguldak’ın Devrek ilçesine geldi. Devrek’te ev tutan kadın kocasından kaçtığı için evin ikametini üzerine almak istemedi. Kaçtığı anlayan ev sahibi , kadını evden çıkarttı. Aynı mahallede başka bir ev bulan Uyanık , burada ev sahibi ile anlaşarak evi tuttu.

İstanbul’da tanıştığı kadın Nazlı Uyanıkla abisinin evlenmesi istedi. Abisi ile evlenme konusuna sıcak bakan Nazlı Uyanık , konuyu çocuklarıyla konuştu. Annelerinin evleneceğini duyan çocukları Zonguldak’ın Devrek ilçesinde annesinin ikamet ettiği adrese gelerek Uyanık’ı 9 yerinden bıçakladı. Olayın ardından harekete geçen emniyet müdürlüğü ekipleri çocukları olan Ö.U. (21) ve S.U (17) için arama çalışması başlattı. Yapılan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =