Nvidia kartlara yeni Game Ready sürücüsü geldi!

GeForce oyuncuları  yeni   Game   Ready   sürücüsü  ile Middle-earth: Shadow of War için oyun çıkmadan Oyuna Hazır. Ansel desteğiyle beraber!

hurriyet
0

GeForce Oyuncuları  yeni   Game   Ready   sürücüsü  ile Middle-earth: Shadow of War için oyun çıkmadan oyuna artık hazır.  yeni  sürücü aynı zamanda Arktika 1 ve The Evil Within 2 de de en iyi deneyimi sunacak. Sürücü aynı zamanda Forza Motorsport 7 de büyük performans artışları da sunuyor.

NVIDIA  Game   Ready  Sürücüleri , oyunlar çıkmadan öncesinde hazır olur ve oyunun lansman gününde oyunculara iyiyi sunmak adına ,  Nvidia  mühendisleri tarafından oyun performansını optimize edecek ve oyun deneyimi sunacak şekilde hazır ediliyor. Ayrıca , kalitenin bir doğrulaması olarak , çıkan her  Game   Ready   sürücüsü  Microsoft tarafından WHQL sertifikasına sahip.

NVIDIA  Game   Ready  sürücülerinin bir diğer önemli özelliği de , GeForce kullanıcıları için  yeni  özellikleri otomatikman devreye geçirmesi. Bu  yeni   Game   Ready   sürücüsü  Middle-earth: Shadow of War da  Nvidia  Ansel desteğini de beraberinde getiriyor. Gamescom da;  Nvidia  , Warner Bros. Interactive Entertainment ve Monolith Productions ın Middle-earth: Shadow of War PC ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =