Alcatel A3 XL Türkiye de satışta! İşte özellikleri ve fiyatı

Parmak izi tanıma ve 4.5G süper hızlı bağlantı gibi teknolojilerle donatılan  Alcatel  A3 XL ,  Türkiye  de satışa çıktı.  İşte  cihazın  özellikleri  ve  Türkiye  fiyatı...

hurriyet
0

Ekstra büyük ekranlı ve tamamen 4G uyumlu  Alcatel  A3 XL kullanıcıların çok çeşitli oyun deneyimleri yaşamasına olanak tanıyor. Telefon çeşitli özel uygulamalarla yüklü bir şekilde sunuluyor.

TCL Communications Akıllı Bağlantı Departmanı Başkan Yardımcısı Vittorio Di Mauro , A3 XL hakkında daha önce şunları söylemişti: "Alcatel A3 , kullanıcılarımızın en iyi HD filmleri izlerken her açıdan multimedya deneyimi yaşamasına olanak tanıyor. Bu deneyime yüksek hacimli veri transferi gerektiren oyunlar da dahil."

Parmak izi tanıma özelliği sayesinde telefon bir dokunuşla açılabiliyor. Bu özellik ayrıca gelen aramaları yanıtlamak , fotoğraf çekmek , belgeleri şifrelemek ve diğer uygulamalara kolayca erişmek için de kullanılabiliyor.

Alcatel A3 XL , Android 7.0 işletim sistemiyle geliyor. Mediatek MT8735B işlemciden güç alan telefon ,  Türkiye  de 999 TL lik fiyat etiketiyle satılıyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =