Google Pixel 2 siz araba sürerken  rahatsız etmeyin  moduna geçecek!

 Pixel  2 ,  siz  sürüş yaparken otomatik olarak  rahatsız   etmeyin   moduna  geçebiliyor. Peki bu işlev nasıl çalışıyor?

hurriyet
0

Google , bu hafta yeni  Pixel  telefonları açıklamasının yanında , bir de  Pixel  Ambient Services isimli yeni bir uygulama yayınladı. Uygulama için açıklama şöyle: "Pixel Ambient Services ,  Pixel  cihazlar için bölgesel şartlara göre özellikler sunuyor." Bugün Android Police in keşfettiğine göre  Google  ın uygulama için gösterdiği ekran görüntülerinde , kullanıcı sürüş yaparken telefonun otomatik olarak bunu algılamasına yarayan bir ayar görünüyor. Aşağıda görebilirsiniz.

Bu ekran görüntüsünden , telefonun kişi sürüş yaparken otomatik olarak "rahatsız etmeyin"  moduna  geçeceği düşünülebilir.  Google  , özelliğin ne zaman devreye gireceğine karar vermek için Bluetooth ve cihaz hareketini kullanacağını söylüyor , ama muhtemelen sürücü mü , yolcu mu olduğunuzu anlayamıyor.

Apple ve Samsung gibi diğer telefon yapımcıları , bu sene sürüş için kendi "rahatsız etmeyin" özelliklerini çıkarmıştı. İkisinin de uygulaması , arayan veya mesaj atan kişilere otomatik cevaplar gönderiyor. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =