İstanbul'da "Kurt Kapanı-9" operasyonu

Kentte 2 bin polisin katıldığı  operasyon  kapsamında , havalimanları , vapur iskeleleri ve otoyolların da aralarında bulunduğu çok sayıda noktada uygulama yapıldı.

haber7
0

İstanbul da hava ve deniz polisinin desteğiyle gerçekleştirilen "Kurt Kapanı-9"  operasyonu  kapsamında , havalimanları , vapur iskeleleri , umuma açık mekanlar , vatandaşların yoğun olduğu bölgeler ve otoyolların da aralarında bulunduğu çok sayıda noktada uygulama gerçekleştirildi.

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ın koordinasyonunda kent genelinde 82 noktada düzenlenen operasyona , emniyete bağlı tüm şube ve ilçelerde görevli 2 bin polis katıldı.

Deniz Şube Müdürlüğüne ait polis botları , Havacılık Şube Müdürlüğüne bağlı polis helikopteri ve dedektör köpeklerin de yer aldığı operasyonda , Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanları , vapur iskeleleri , halkın yoğun bulunduğu tüm ilçelerdeki caddeler ve meydanlar , suç oranının yüksek olduğu belirtilen semtler , umuma açık mekanların da aralarında bulunduğu çok sayıda noktada uygulama ve denetim yapıldı.

Polis ekipleri , şüpheli görülen kişilerin Genel Bilgi Toplama (GBT) ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =