Hande Bermek tarifsiz bir acı içinde!  Murat Başoğlu...

 Murat   Başoğlu  ile eski eşi  Hande  Bermek’in ‘Formalite icabı boşandılar’ iddiasına avukat Aslı Hatemi’den yanıt geldi.

milliyet
0

Yaşadığı skandal ilişkiyle gündeme gelen  Murat   Başoğlu  ile eski eşi  Hande  Bermek’in ‘Formalite icabı boşandılar’ iddiasına avukat Aslı Hatemi’den yanıt: “Boşanır boşanmaz evleri ayırdılar.  Hande   Bermek  başına gelenler karşısında şokta ,  tarifsiz  bir  acı  içinde”

- Müvekkilim  Hande   Bermek  ile  Murat   Başoğlu  boşanır boşanmaz evlerini ayırdılar.  Murat   Başoğlu  eski eşinin evine çocuğuyla vakit geçirmek için gidiyor. Oğullarının her türlü menfaati ve sağlığı için bir araya gelmeye devam edecekler.

- Bunun yanı sıra  Murat  Başoğlu’nun boşanmaya müteakip protokol gereği yerine getirmesi gereken hukuki işlemleri devam ediyor. İstanbul’daki evin tapusunu ve arabanın ruhsatını eski eşine devredecek.

- Yaşanan süreç  Hande   Bermek  için hiç de kolay değil. Henüz yaşadığı travmayı üzerinden atamadı. Başına gelenlere hala inanamıyor , şokta.  tarifsiz  bir  acı  içersinde. Bu süreçte tüm kamuoyundan anlayış bekliyoruz.” });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =