Karacan:  Hedeflerimize ulaşmak istiyorsak birlikte Türkiye olmalıyız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Karacan  , "Türkiye nin 2019 , 2023 , ve 2071 hedeflerine eğer  ulaşmak   istiyorsak  sivil toplum örgütleri ile hep  birlikte  olmalıyız. Hep  birlikte   Türkiye  olmalıyız" dedi.

milliyet
0

AA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun  Karacan  , "Türkiye nin 2019 , 2023 , ve 2071 hedeflerine eğer  ulaşmak   istiyorsak  sivil toplum örgütleri ile hep  birlikte  olmalıyız. Hep  birlikte   Türkiye  olmalıyız." dedi.

Karacan , "Sivil Toplum Buluşmaları" programında yaptığı konuşmada , sivil toplum kuruluşlarının ekonominin en fazla yükünü çeken örgütler olduğunu ve  Türkiye  nin geleceğine önemli katkılar sunduğunu söyledi.

Hükümet olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanında olduklarını ifade eden  Karacan  , şöyle konuştu:

"Türkiye nin 2019 , 2023 , ve 2071 hedeflerine eğer  ulaşmak   istiyorsak  sivil toplum örgütleri ile hep  birlikte  olmalıyız. Hep  birlikte   Türkiye  olmalıyız. Biz birbirimize küsersek , birbirmize yan bakarsak bir şekilde alan ihlali yaparsak ne Aksaray ın ne de  Türkiye  nin sorunlarını çözemeyiz. Ben , 2004 ten beri sivil toplum örgütlerinde görev yapmaktayım. Sizin içinizden gelen birisiyim. Sivil toplum kuruluşlarının şehir için önemini çok iyi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =