Balıkesir Belediye Başkanı'ndan istifa açıklaması

 Balıkesir  Büyükşehir  Belediye   Başkanı  Edip Uğur , istifası istendiği iddialarıyla ilgili yaptığı açıklamada görüşün gerçeği yansıtmadığını ve görevinin başında olduğunu söyledi.

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın Ankara Büyükşehir  Belediye   Başkanı  Melih Gökçek ile birlikte istifasını istediği öne sürülen 5  Belediye  başkanından Uğur , olayın gerçeği yansıtmadığını öne sürerek , şöyle konuştu:

"Daha önce hakkımızda çıkan pek çok spekülasyon vardı. Ben de bu konuda basına yazılı açıklama yaptım. Görevimizin başındayız. Bu kutlu yolculukta Genel Başkanımız , Cumhurbaşkanımız , Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yola devam ediyoruz. Bunu daha önce ifade ettik. Bugün ilçe  Belediye  başkanlarımız ziyaretime gelmişler. İlçelerde yapmış olduğumuz yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Hafta sonu geçtiğimiz Cuma günü , Ankara da Türkiye Belediyeler Birliği nin meclis toplantısı vardı. Ben de  istifa  eden İstanbul Büyükşehir  Belediye   Başkanı  Kadir Topbaş ın yerine , birinci başkan vekili olduğum için vekalet ettim. Orada da basın mensuplarına gerekli açıklamaları yaptım. Perşembe ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =