14 milyon Euro luk tekne için 30 kişi sırada

İstanbul Tuzla da düzenlenen uluslararası Boatshow Eurasia’da 4 günde 28  milyon   Euro  değerinde 77  tekne  satıldı. Fuarda sergilenen en pahalı teknelerden biri olan Moonlight’ın 5  milyon   Euro  fiyatıyla Rus bir işadamına satıldığı öğren

hurriyet
0

255  tekne  SERGİLENMİŞTİ

Tuzla’da bulunan Viaport Marina da 4-9 Ekim tarihleri arasında yapılan Boatshow Eurasia’da 430  milyon  lira değerinde 255  tekne  sergilendi. Bu yılki fuara Rusya , Norveç , İngiltere , Katar , Suudi Arabistan , İran , Lübnan , Birleşik Arap Emirliklerinin aralarında bulunduğu yabancı işadamları rağbet etti.

4 GÜNDE 28 MİLYON EURO’LUK SATIŞ YAPILDI

4 gün süren fuarda 28  milyon   Euro  değerinde 77  tekne  satıldığı öğrenildi. Satılan teknelerin en pahalısı 5  milyon   Euro  değerinde Moonlight adlı  tekne  oldu. Teknenin , isminin açıklanmasını istemeyen bir Rus işadamına satıldığı öğrenildi. Satışı yapılan diğer teknelerden "Searay 475" 1  milyon  100 bin euro’ya Katarlı bir işadamına "Helia" adlı lüks  tekne  ise 3  milyon  euro’ya başka bir Katarlı işadamına satıldığı öğrenildi. Fuarda 14 yelkenli teknenin toplam 19  milyon  liraya , 28 adet sürat teknesinin ise toplam 4  milyon  liraya el değiştirdiği belirtildi.

 
14 MİLYON ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =