Bodrum da güneş yüzünü gösterdi, plajlar doldu

 Bodrum  da hafta sonundaki yağmurlu havanın ardından bugün güneşi gören turistler ve ilçe sakinleri sahile akın etti. Ekim güneşini görenler bol bol denize girip , şezlong ve deniz yataklarına uzanıp , güneşlendi.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

DHA

Bodrum da hafta sonu etkili olan şiddetli rüzgar ve yağmur , bugün yerini güneşli bir havaya bıraktı. Hava sıcaklığının 25 , deniz suyu sıcaklığının ise 19 derece olarak ölçüldüğü ilçedeki otellerde kalan turistler ve Bodrumlular , Gümbet ve Kumbahçe Plajları nı doldurdu. Plajlarda , yazdan kalma renkli manzaralar ortaya çıktı. Kimileri yüzüp , suda birbirleriyle şakalaşırken , kimileri de şezlonglarda sereserpe uzanıp , güneşlendi. Sahilde , çalan müzikler eşliğinde dans edenler de oldu. 6 yaşındaki bir Fransız kız çocuğunun deniz yatağındaki babasını üzerine uzanıp , uyuyakalması ilginç bir görüntü ortaya çıkardı. Günübirlik tekne turlarında da güneşli hava nedeniyle hareketlilik oldu.

Bodrum da hava sıcaklığının önümüzdeki hafta sonuna kadar 25 derece , deniz suyu sıcaklığının ise 19 derece civarında olacağı , yağmur beklenmediği bildirildi.


...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =