Çeyrek altın ne kadar oldu  İşte 9 Ekim çeyrek ve gram altın fiyatları

 altın   fiyatları  son zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.  altın   fiyatları  güvenli liman talebinin canlanmasıyla yükseldi.  gram   altın  152 liradan , çeyrek  altın  ise 250 liradan alıcı buldu.  İşte  9  Ekim  tarihli  altın  fiyatları!

hurriyet
0

Altın  fiyatları  , Kuzey Kore nin nükleer faaliyetlerine ilişkin yenilenen endişelerin altına olan güvenli liman talebini canlandırması ve doları baskı altında bırakmasıyla bir haftadan uzun sürenin zirvesine yükseldi.

Spot altının ons fiyatı seans başında 29 Eylül den bu yana en yüksek seviyesini gördükten sonra yüzde 0.5 artışla 1 ,282.39 dolarda bulunuyor. ABD altınının Aralık vadeli fiyatı yüzde 0.8 artışla 1 ,284.80 dolara yükseldi.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Altının  gram  fiyatı yüzde 3 yükselişle 152 liranın üzerinde işlem görürken; çeyrek  altın  yüzde 4 yükselişle 250 liradan , cumhuriyet altını ise 996 liradan alıcı gördü.

İSLAM MEMİŞ TEN ALTIN DEĞERLENDİRMESİ

ABD nin , Türkiye deki tüm diplomatik misyonlarındaki göçmen olmayan vize hizmetlerini askıya aldığını açıklamasının ardından Türkiye nin Washington Büyükelçiliği de ABD deki tüm misyonlardaki ABD vatandaşlarına yönelik vize işlemlerinin askıya alındığını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =