Kayıtdışı 4. yeni bölümde Ali Kemal in acı kaybı!

Fox TV ekranında yayınlanan  Kayıtdışı  4.  yeni  bölüm fragmanları yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen  Kayıtdışı  dizisi 4.  bölümde  Ekrem in Çavuş u vurmuş olması  Ali   Kemal  i derinden yaralar.  Ali   Kemal  için bu operasyon her g

milliyet
0

Kayıtdışı 4. yenibölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen  Kayıtdışı  dizisi  yeni   bölümde  Ekrem in Çavuş u vurmuş olması  Ali   Kemal  i derinden yaralar.  Ali   Kemal  e hayat boyu yol arkadaşlığı yapan Çavuş artık yoktur. Ekrem in sırlarını ortaya çıkarmak için çalışmalarına hız veren  Ali   Kemal  , Zeynep in tamamen olaylardan habersiz yaşadığının farkına varır. Peki  Ali   Kemal  , Ekrem in gizli kasasına ulaşabilecek midir?

KAYITDIŞI 4. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çavuş’u vurmuş olması  Ali  Kemal’i oldukça sarsmıştır. Belçikalı’nın eline geçen elmasları tekrardan alma görevi ise İdil ve Arda’nındır. Birlikte oldukça tehlikeli bir operasyona girişirler. Ekrem , çok büyük bir toplantı için yurtdışına çıkar ve bu toplantıda , yabancı partnerleriyle beraber , Ortadoğu’daki birçok ülkenin kaderini tayin eder.

KAYITDIŞI 4. BÖLÜM FRAGMANI

Zeynep , bir yandan abisinin düzenlediği yardım gecesinin organizasyonunu üstlenirken ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =