EBA öğrenci giriş sayfasına nasıl girilir?

 EBA  kursları başladı. 24 Eylül’de sona eren  EBA  kursları , 2 Ekim Pazartesi günü başladı.  EBA  , öğrencilere zengin içerikler sunarak dersler konusunda yardımcı olur. EBA’ya  nasıl   giriş  yapılır?  EBA  kurs ne zaman sona erecek?

milliyet
0

EBA kursa kayıt olan öğrenciler ders tekrarı yapabilir. Sistemdeki görsel , dergi , film ve ders kitabı gibi çeşitli içeriklere ulaşarak dersleri konusunda yardım alabilirler.  EBA  ile okul içinde ve dışında öğrenme süreci devam eder. Öğretmenler ve öğrenciler sistem üzerinden paylaşımlarda bulunarak diğer üyelerin de bu paylaşımlardan yararlanmasını sağlayabilirler. Öğretmenler öğrencilerine  EBA  üzerinden ödeve ve alıştırmalar vererek , bunların kontrolünü sağlayabilirler.

EBA KURS HAKKINDA DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Yukarıda verilen link bilgilendirme amaçlıdır.

EBA’YA NASIL GİRİLİR?

EBA’ya , eba.gov.tr internet sitesi ile  giriş  yapılır.  giriş  için; Açık öğretim bilgileri ile  giriş  , EBAKOD , E-Okul bilgileri ile  giriş  ve Mebbis bilgileri ile  giriş  seçenekleri bulunur. EBA’ya girişi yapılmadan da çeşitli içeriklerden yararlanılabilir. Sunulan tüm imkanlardan yararlanılabilmesi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =