Bir kent bu vahşeti konuşuyor!

Dün akşam Yozgat'ta Sıddık Gököz , ayrı yaşadığı eşi Özlem Gököz ile kayınpederi İsmail ve kayınvalidesi Zeynep Özçay'ı av tüfegiyle öldürmüştü. Kurbanların otopsil

haber7
0

Olay , dün akşam saatlerinde Aydıncık İlçesi’ne bağlı Dereçiftlik Köyü’nde meydana geldi. Özlem Gököz , bir yıl önce geçimsizlik nedeniyle inşaat işçisi eşi Sıddık Gököz’ü terk edip aynı köydeki ailesinin evine yerleşti.

Şimdi 2 yaşında olan oğlu U.İ.yi de yanında götüren Gököz , boşanma davası açtı. Dava sürerken , oğlunu kendisine göstermediklerini öne süren Sıddık Gököz , av tüfeği ile kayınpederi İsmail Özçay’ın evini bastı. Sıddık Gököz , evin bahçesinde karşılaştığı kayınvalidesi Zeynep Özçay’ı başından , eşi Özlem’i de göğsünden vurdu. Silah sesleri üzerine dışarı çıkan , olayı fark edince kaçmaya çalışan kayınpederi İsmail Özçay’ı da sırtından vuran Sıddık Gököz , evde bulunan oğlunu da alıp çıktı.

KATLİAMIN ARDINDAN  CANLI YAYIN  YAPTI , PİŞMANLIĞINI ANLATTI

Özçay Ailesi’nin komşuları , durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haber verirken Sıddık Gököz , oğlunu aynı köydeki ailesinin yanına bıraktı. 3 kişiyi katleden Sıddık Gököz , daha sonra köyün üst tarafındaki araziye gitti , burada intihar etti. 

MAHKEME KARARIYLA ÇOCUĞUNU GÖRMÜŞ

Köylülerin ifadesine göre , Sıddık Gököz’ün daha önce 2 yaşındaki oğlunu görmek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =