iPhone X Android telefonları ezip geçecek

Analistler , Apple ın  iPhone  X ile  Android  li rakiplerinin yıllarca önüne geçtiğini söylüyor!

hurriyet
0

Apple ın yeni akıllı telefonu  iPhone  X , kısa bir süre önce tanıtıldı ve yeni model en çok Face ID özelliğiyle konuşuldu. Apple ın TrueDepth kamera sistemiyle sağladığı yeni biyometrik güvenlik teknolojisi , Touch ID yi ortadan kaldırması bir yana , yenilikçi adımı , doğrulama teknikleri ve öte yandan telefon için üretim noktasında gecikme yaratabileceği endişesiyle de çokça konuşuldu. Şimdi bunlara bir de KGI Securites den analist Ming-Chi Kuo da katıldı. Peki , Kuo ne diyor?

Ming-Chi Kuo ,  iPhone  X de yer alan TrueDepth kamera sisteminin , Apple ı , rekabette  Android  in en az iki buçuk yıl önüne geçirdiğini söylüyor. Kuo ya göre ,  Android  li akıllı telefonların benzeri bir sistemi kurup seri üretime geçirebilmesi için , önlerinde rahat iki yıl var. Bu da Apple ın  iPhone  X ile ne kadar önemli bir işe imza attığını ortaya koyuyor.

Öte yandan  iPhone  X in kısa vadede büyük satış başarısı gösteremeyeceğini de söyleyen Kuo , ancak uzun vadede başarılı olacağına "tam güvene" sahip olduğunu söylüyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =