Antalya ya kasım ayına kadar Rus turist gelecek

POYD Başkanı Duran "Kasım ayının ilk haftasına  kadar  Rusya dan uçaklar  Antalya  ya inmeye devam edecek. Alman  turist  her zaman bütçesine çok dikkat eden bir kesim. Onun için Alman  turist  de Türkiye ye gelmeye devam edecektir" dedi.

milliyet
0

AA

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği

Duran , AA muhabirine yaptığı açıklamada , ekim ayı olmasına karşın Rusya dan turistlerin gelmeye devam ettiğini belirtti.

Rusya nın güvenlik problemleri , havaalanındaki kontroller ve diğer bazı problemler nedeniyle Mısır a uçuşlara izin vermemesinden dolayı  Rus  turistlerin  Antalya  yı daha fazla tercih ettiğini aktaran Duran , şöyle konuştu:

"Bizim 2016 yılında yaşadığımızı Mısır hala yaşıyor. Haliyle Mısır a gidemeyen  Rus  misafirler için iklimin de çok iyi gitmesiyle birlikte ,  kasım  ayının ilk haftasına  kadar  Rusya dan uçaklar  Antalya  ya inmeye devam edecek. Rusya pazarı o nedenle de çok ciddi bir şekilde doluluklarıyla devam ediyor. Bunun yanında İsrail ve Ortadoğu hala yüksek yoğunluk içerisinde. İç pazarımızda da toplantı turizminin olduğu dönem. O yüzden de otellerimizde yüksek doluluk oranı mevcut. "

"Bizdeki fiyatlar çok makul"

POYD Başkanı Duran , Kültür ve Turizm Bakanlığından alınan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =