Ünlü yönetmene Adana da Meltem Cumbul şoku!

 Adana  da bu yıl 24 üncüsü düzenlenen Uluslararası  Adana  Film Festivali nde büyük bir şok yaşandı... Ödül gecesinde sunuculuk yapan  Meltem   Cumbul  , en iyi yönetmen ödülünü kazanan Semih Kaplanoğlu’nun elini sıkmadı

milliyet
0

Festivalin büyük ödül töreni , Çukurova Üniversitesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kırmızı halıda ünlü isimlerin şıklık yarışına sahne olan ödül törenine , çok sayıda sinemacı , sanatçı ve kent protokolü katıldı. Yazar Ayşe Arman ve  Meltem  Cumbul’un sunduğu geceye ,  Cumbul  un şoke eden hareketi damgasını vurdu.

Gecede siyah beyaz çektiği Buğday filmiyle Film ile En İyi Yönetmen Ödülü’nü kazanan Semih Kaplanoğlu sahneye çıktığı sırada , kendisine elini uzatan Kaplanoğlu’na karşılık vermeyen  Meltem   Cumbul  elini geri çekip sırtını döndü. Cumbul’un bu protestosu davetlilerin büyük şaşkınlık yaşamasına neden oldu. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken oyuncu Caner Cindoruk da ayağa kalkıp duruma tepki gösterdi. Bu tepkinin ardından Semih Kaplanoğlu sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
 

googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =