Bolu da iğrenç olay! Komşusunun 12 yaşındaki kızına...

 Bolu  da , komşularının 12  yaşındaki  kızı S.P. ye cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen 23  yaşındaki  Erkan K. , tutuklandı.

milliyet
0

DHA

Tabaklar Mahallesi Şeref Sokak ta oturan S.P. nin son 1 haftadır neşesiz olmasından şüplenen annesi S.P. nedenini sordu. S.P. , annesine aynı apartmanda oturan komşularının oğlu Erkan K. nın kendisini taciz ettiğini , tacizi sürdürmek için de telefonda tehdit mesajları gönderdiğini söyledi. Mesajları gören anne S.P , kızıyla birlikte karakola giderek şikayetçi oldu. Erkan K. nin , S.P. nin yanına gelmesi için gönderdiği tehdit içerikli mesajlar da delil olarak teslim edildi. Polis , Erkan K. yi gözaltına aldı. Emniyette işlemleri tamamlanan şüpheli , adliyeye sevk edildi. Erkan K. , çıkarıldığı nöbetçi mahkemece , cinsel taciz ve tehdit suçundan tutuklandı.

Anne S.P. , tutuklama kararı ardından adliyeden polisler eşliğinde götürülen Erkan K. ye tepki gösterdi. Gazetecilere konuşan S.P. , şöyle dedi:

"12  yaşındaki  kızımı taciz etmiş. Ellemeler , öpmeler ve tehdit mesajları ile kızımı rahatsız ediyormuş. Ben de olayı bilmiyordum. Kızım 1 haftadır durgundu. Ne ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =