Yüzde 20 indirim kampanyasında yarın son gün

TOKİ'nin , borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen  konut  ve işyeri alıcılarına yönelik uyguladığı  Yüzde  20  indirim  kampanyası  yarın  bitiyor.

haber7
0

TOKİ Başkanı Ergün Turan , kampanyadan yararlanıp tapularını hemen almak isteyen  konut  ve iş yeri alıcılarının en geç yarına kadar başvuru yapmaları gerektiğini söyledi.

TOKİ nin alacaklarına yüzde 20  indirim  getiren kampanyasına 15 binin üzerinde başvuru yapıldığını belirten Turan , "Daha önce idaremizden  konut  ve iş yeri sahibi olan vatandaşlarımız yaklaşık 820 milyon lira kampanyaya para yatırdı ve borçlarını sıfırladı. Yüzde 20  indirim  kampanyası başvuruları 21 Ağustos 2017 tarihinde başladı. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın son başvuru tarihine kadar başvurularını yapması gerekir. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu  indirim  oranından yararlanılması mümkün olmayacak" dedi.

İndirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki  konut  ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla  TOKİ  ye ödemekle yükümlü oldukları aidat , emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerektiğini vurgulayan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =