Genç kadının yaşadığı korkunç gerçek ortaya çıktı

Konya'da yaklaşık 10 gün önce kurye kılığında işyerine gelen sabıkalı eşinin silahlı saldırısına uğrayan  Gizem  Tatlısert'in yaşadıkları tam bir trajedi.

haber7
0

Konya da yaklaşık 10 gün önce kurye kılığında işyerine gelen sabıkalı eşinin silahlı saldırısına uğrayan  Gizem  Tatlısert in (25) tedavisi sürüyor. Olay şöyle gelişti: Zafer Tatlısert , lise yıllarında tanıştığı  Gizem  e âşık oldu. Bir türlü peşini bırakmadı. Genç kız , kendisine platonik âşık olan gencin evlilik teklifini kabul etmedi. Ancak Zafer Tatlısert , üniversiteyi kazanan genç kızı kaçırdı ve  Gizem  in yakınlarına zarar vermeye başladı.

Sabah ın haberine göre; Bunun üzerine evlilik kararı aldığını anlatan  Gizem  , "Ailem ve çevremdeki insanların zarar görmesini istemiyordum. Her gün bir olay yaşıyorum ve rezil oluyordum. Olayların bitmesi için kendimi feda ettim. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İşletme Bölümü nü kazandım ancak onun yüzünden gidemedim. Evlendikten sonra ilk 3 ay onun ailesiyle yaşadık. Anlaşamayıp , benim ailemin yanında kalmaya başladık" dedi. Evli kaldıkları 4 yıl boyunca Zafer Tatlısert in birçok kez cezaevine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =