Annesine yumruk atmıştı! Cezası belli oldu

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde annesini istediği parayı vermediği için darp eden tutuksuz sanık , 3 bin lira para cezasına çarptırıldı.

haber7
0

Zonguldak 1. Ağır Ceza Mahkemesinde gerçekleştirilen duruşmaya SEGBİS üzerinden katılan tutuksuz sanık A.B. , suçlamaları kabul etmedi. İddialara göre , olay , Devrek ilçesinde meydana geldi. Annesi F.B. den para isteyen A.B. , para vermemesi üzerine annesinin üzerine yürüyerek omzuna  yumruk  attı. Olay sonrası anne F.B. , polise giderek şikayetçi oldu. İfadesinin ardından serbest bırakılan A.B. hakkında “Başkasının bir malı teslimi veya malın alınmasına karşı koymamaya mecbur kılmak suretiyle yağma” suçundan dava açıldı.

İşsiz olduğu için İstanbul a gitmek için annesinden para istediğini ifade eden A.B. , annesini darp etmediğini söyledi. Mahkeme heyeti ise A.B. ye “üst soya karşı yaralama” suçu işlediği için 150 gün hapis  Cezası  verdi. Hapis  Cezası  ise para cezasına çevrildi. 3 bin lira para cezasına çarptırılan A.B. nin sabıkasız olması ve daha önce suç işlememiş olması nedeniyle hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =