Adıyaman'dan Bolu'ya geldi, 3 günde işinden oldu

Yaptığı iş başvrusu kabul edilince eşi ve çocuğu ile birlikte Adıyaman'dan Bolu'ya taşınıp işe başlayan gıda mühendisi 29 yaşındaki  Handan Bilir  , 3 gün sonra işten çıkarıldı.

haber7
0

Bolu da faaliyet gösteren yemek şirketine Türkiye İş Kurumu üzerinden yaptığı iş başvrusu kabul edilince eşi ve çocuğu ile birlikte  Adıyaman  dan kente taşınıp işe başlayan gıda mühendisi 29 yaşındaki  Handan Bilir  , 3 gün sonra işten çıkarıldı.

Adıyaman da oturan ve geçen yıl Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü nden mezun olan  Handan Bilir  , Bolu da hastanelere yemek servisi yapan şirketin İş Kurumu nun internet sayfasındaki iş ilanına başvuru yaptı. Aldığı davet üzerine kente gelerek şirket yetkilileriyle görüşen Bilir , gıda mühendisi olarak işe kabul edildi. Bilir , geçen 23 Ağustos ta şirketin yemek hizmeti verdiği İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi nin yemekhanesinde işe başladı. Kurban Bayramı tatili nedeniyle memleketi  Adıyaman  a giden Bilir , tatilin ardından eşyalarını toplayıp eşi 38 yaşındaki Necmettin Bilir ve 3 yaşındaki kızı ile birlikte  Bolu  ya taşındı. Şirket , tatilin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =