Çekilişte 500 bin TL’lik otomobil kazandı ama...

Bir dondurma firmasının çekilişinde  500  bin lira değerinde lüks  otomobil  kazanan talihli bisiklet tamircisi otomobilin vergisi için kredi çekecek.

haber7
0

Ordu’da yaşayan ve bisiklet tamirciliği yapan üniversite mezunu Engin Yiğenoğlu’na bir dondurma firmasının çekilişinde  500  bin lira değerinde lüks  otomobil  çıktı. Talihli vatandaş otomobilin vergisini ödeyebilmek için yakınları aracılığı ile bankadan kredi çekeceğini söyledi.

Türkiye’de bir dondurma firması tarafından iki kişiye verilecek olan lüks otomobillerden birinin sahibi , yapılan çekiliş sonucuna göreÜnye’de yaşayan Engin Yiğenoğluoldu. Açık Öğretim Fakültesi’nden 4 yıllık İktisat Bölümü mezunu olan ve iş bulamadığı için ağabeyine ait bisiklet satışı ve tamiri yapılan işyerinde çalışan Yiğenoğlu , yaklaşık  500  binlira değerindeki otomobili kazandığını öğrenince büyük sevinç yaşadı. Yediği dondurmanın çubuğunda yazan şifreyi internet üzerinden kampanya sayfasına yazarak çekilişe katıldığını belirten Yiğenoğlu , "3 yıldır bu kampanyaya katılıyordum. Bu yıl da şansımı denedim. Kampanya sonucu 16 Eylül’de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =