İşte o an! Arabadan çıkan çocuğu görünce...

Baba Fazlı Pala , "Böyle bir şey beklemiyorduk. Oğlum ertesi gün gelecekti. Bagajda  görünce  çok mutlu oldum. Şu an ki mutluluğumu ifade edemiyorum" dedi.

haber7
0

Sivas ta vatani görevini yapan Görkem Pala , izinli olarak otobüsle Niğde ye geldikten sonra , ailesinin yanına bir arkadaşının kullandığı otomobilin bagajında gidip sürpriz yaptı. Pala nın , otomobilin bagajından çıkıp anne ve babasına sarılma anı , bir arkadaşı tarafından görüntülendi.

Askerlik görevini yapan Görkem Pala ,  Niğde  de yaşayan babası Fazlı , annesi Sevinç Pala ya sürpriz yapmak istedi. Ailesine izne geleceği günü farklı bir tarih olarak söyleyen Görkem Pala , otobüsle geldiği  Niğde  de arkadaşları tarafından otogarda karşılandı. Pala , evine yaklaşırken , otomobilin bagajına gizlendi. Evin önüne gelen arkadaşı , Görkem Pala nın ailesine seslenip aracının bozulduğunu , bagajı açmalarını istedi. Bunun üzerine arabanın bagajını açan babası Fazlı Pala , oğlunu görünce şoke oldu. Bagajın içine bakan annesi Sevinç Pala ise sevinç çığlıkları atarak oğluna sarıldı. Baba Fazlı Pala , "Böyle bir şey beklemiyorduk. Oğlum ertesi gün ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =