'Türkiye’nin şaka yaptığını zannediyorlar'

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Sakarya'ya gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ,  Sakarya  Valiliğini ziyaret etti.

haber7
0

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası nın (SATSO) 100. yıl programı için  Sakarya  ya gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent  Tüfenkci  , etkinlik öncesi  Sakarya  Valiliğini ziyaret etti. Vali İrfan Balkanlıoğlu ve protokol tarafından karşılanan  Bakan Tüfenkci  , şeref defterini imzaladı.

GECE GÜNDÜZ DEMEN ÇALIŞIYORUZ

Sakarya Valiliği nde bir açıklama yapan  Tüfenkci  , “2016’daki hain darbe girişimi ve akabinde oluşturulmak istenen ekonomik teröre rağmen şer güçlerin , terör örgütlerinin lobilerine rağmen , Türkiye bir yandan terör örgütleriyle mücadelesini devam ettiriyor , bir yandan da ekonomisini , insanların refah düzeyini arttırmaya çalışıyor. Baktığımız zaman 2016 yılında ekonomik anlamda sıkıntılı bir yıldı malum sebeplerden dolayı. Hükümet olarak almış olduğumuz , Allah a hamd olsun Cumhurbaşkanımızın nezdinde almış olduğumuz tedbirler neticesinde 2017’ye güçlü bir başlangıç yaptık. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =